Další anglický týden žáků a opět 6 bodů za 2 výhry!!!

II.třída (2011-2012) starší žáci.

V uplynulém  týdnu na přelomu září a října sehráli naši žáci opět dvě mistrovská utkání.

Podzimní sezóny nám vstupuje do své poslední třetiny a zatím si vedeme nad očekávání dobře.Přestože hrajeme většinou s mužstvy s vyšším věkovým průměrem dosáhli jsme zatím 7 výher a pouze jednou jsme ztratili 3 body a to doma s týmem Libouchce.

K tomu, aby tato vítězná série pokračovala co nejdéle, je nutné se pokusit o tyto  tři věci:
- doléčení všech hráčů, kteří jsou momentálně ve stavu nemocných

- maximální účast a aktivní přístup k tréninkům a zápasům

- posunout  ostatní aktivity hráčů, dle možností - mimo zápasové a tréninkové termíny

Ve středu o státním svátku jsme nastoupili v Mojžíři proti místnímu týmu, který se může pochlubit skalpy řady mužstev z popředí naší mistrovské tabulky. O svém vítězství jsme rozhodli až v posledních 20´, kdy jsme v rozmezí 50-60´vstřelili tři pohledné branky a poslední přidal v nastaveném čase po ideální narážečce a samostatném nájezdu Doskočil.

TJ Mojžíř vs. TJ VAŇOV  0 - 4 (0:0)

zahajovací sestava:                                                              FOTO

Černý 97 – Pošík - Krýsl - Novotný - Šimurda

Doskočil – Černý 98 -Zeman – Frank - Zíma - Poloprutský

střídající: Nauš , Šmejkal, Štěrba, Kalina, Holvek

střelci: Černý 97-2x , Zeman, Doskočil

Zápas řídil delegovaný  rozhodčí z OFS .                                                                     …………………………………………………………………………

V sobotu jsme dorazili k odvetnému utkání na Střekov, bez  sedmi hráčů základního kádru a tím šance našeho týmu na další vítězství proti staršímu a fyzicky vyspělejšímu týmu dostaly vážné trhliny.V prvním poločase byla hra opticky vyrovnaná. Domácí, kteří netrénují a scházejí se prý většinou jen na zápasy, nakopávali míče směrem na vaňovskou bránu a hosté se snažili o kombinační fotbal, bohužel bez optimálního gólového zakončení. Jediný gól v první půli vsítil Černý 97 po samostatné akci. V úvodu druhého poločasu jsme domácí zaskočili a mezi 36-39´jsme přidali další tři branky a rázem jsme byli na koni. Fyzické síly, které rychle odcházely jsme nahradili bojovností i elánem a zápas jsme dotáhli až k vítězství.

TJ Střekov vs. TJ VAŇOV  1 - 5  ( 0 : 1 )

zahajovací sestava                                                         FOTO

Kalina – Frank - Krýsl - Novotný - Šimurda

Doskočil – Černý 97 – Zeman –Mikšovský – Zíma – Černý 98

střídající: „NIKDO“……...7. hráčů bylo omluveno!

střelci:  Černý 97-2x , Černý 98, Doskočil, Šimurda

Zápas řídil za slunečného podzimního dopoledne delegovaný  rozhodčí z OFS p.Tachecí.