Devátý korálek na tříbodové niti je úspěšně navlečen!!!

7. 6. 2010

Vážení  příznivci našeho žákovského fotbalu,

ve 22. kole  okresní soutěže mladších žáků, jsme nastoupili za letního nedělního odpoledne na domácím pažitu proti ambicióznímu týmu ze středu tabulky FK ČL Neštěmice B, který dorazil posílen o hráče A-týmu, kteří hrají krajský přebor mladších žáků.

Od úvodu zápasu oba týmy nasadili maximální tempo a na obou stranách se hrál především kombinační fotbal. Domácí tým měl výrazně navrch a gólových šancí přibývalo. Nastřelili jsme 2x tyč na neštěmické bráně a i signál z rohu tentokrát bohužel nevyšel.

Hosté hrozili díky vytáhlým útočníkům z nebezpečných brejků, ale domácí obrana v čele s vynikajícím gólmanem Černým spolehlivě odolávala!

Ve 29´se dostal do koncovky Martin Zíma a za výbuchu radosti domácích fanouškuů vstřelil úvodní gól na1:0!!

Stínem první půle bylo zranění gólmana Denise po srážce se soupeřem v  malém vápně!!

Druhý poločas začal v režii hostujícího týmu, který upravil sestavu s jediným cílem vyrovnat a zvrátit výsledek na svojí stranu.Vytvářel si doslova drtící tlak a náš spolehlivý gólman Kalina se musel co otáčet, aby s obránci udržel čisté konto.To se mu mnohdy i s velkou dávkou štěstí podařilo!! („Bravo Pepo“).

Dle osvědčeného hesla: „nedáš-dostaneš“ v předposlední minutě zápasu přišel zákonitý trest pro střelecky jalový hostující tým.

Po sólovém úniku z poloviny hřiště našeho kapitána Míry Zemana a jeho ukázkovém zakončení jsme dosáhli uklidňujícího gólu na 2:0 !!!

Opět se ukázalo, že poctivě trénující hráči a dobrá parta je základ pro super výsledky!

Zíma, Šimurda

střídající: Mikšovský, Poloprutský, Novotný, Štrympl ,Nauš ,Černý D.-ml.

Zápas řídil s přehledem před  bouřlivými diváky, rozhodčí z OFS pan František Kalina.

Předposlední mistrovské utkání  sehrajeme již ve středu 9.6. kdy  na domácím hřišti vyzveme v polabském derby mužstvo TJ STŘEKOV !

Zápas má výkop v 17:00  a sraz je v 16:00 v naší kabině.