Dorost: Diváci se nenudili, viděli spoustu gólových akcí

8. 8. 2019

Diváci se nenudili, viděli spoustu gólových akcí

TJ Vaňov : TJ Krupka U17 11:2 (3:0)

V přípravném utkání jsme v domácím prostředí přivítali mladší dorost TJ Krupka, který v nadcházející sezóně bude díky reorganizaci krajských soutěží hrát 1.A třídu U19.

Na deštěm skrápěném pažitu byl od úvodních minut k vidění poměrně svižný fotbal. V první desetiminutovce nás pohybliví hosté přehrávali zejména ve středu pole. Ale skóre utkání jsme otevřeli my a to ve 12. minutě po průnikové nahrávce do soupeřova vápna. V druhém dějství soupeři postupně začaly odcházet jak fyzické tak psychické síly a poločasové vedení 3:0 jsme postupně navyšovali až na konečné skóre 11:2.

Asi zásadním faktorem k našemu vítězství byla přeci jen větší zkušenost s dorosteneckým fotbalem. Zklamáním v našem výkonu je rozhodně absence snahy o občasný postupný útok a zklidnění předfinální fáze hry. O což se budeme snažit již příští středu v domácím prostředí, kdy přivítáme zkušený tým dospělých TJ Sokol Prackovice.