Dorost: Oslabený Úštěk jsme jednoznačně přehráli

13. 10. 2018

Oslabený Úštěk jsme jednoznačně přehráli

TJ Vaňov - TJ Slavoj Úštěk 10:0 (6:0)

V zápase 8. kola se sousedem v tabulce TJ Slavoj Úštěk, které v dosavadním průběhu sezóny stejně jako my vybojoval 12 bodů, jsme chtěli předvést nejen kvalitní podívanou, ale i protáhnout naší vítěznou sérii na čtyři utkání v řadě.

Hosté bohužel nastoupili pouze v osmi hráčích, přesto to nic nezměnilo na našem herním pojetí. Od úvodních minut jsme předváděli rychlý zodpovědný kombinační fotbal s okamžitým represingem po ztrátě míče. Což znamenalo nejen naše vedení 5:0 již ve 22. minutě, ale i spokojenost přihlížejících fanoušků. Postupem času naše herní intenzita pomalu uvadala, a tak jsme šli do kabin s vedením 6:0.

Druhé dějství navázalo průběhem na 1. poločas, i přes ne úplně 100% výkon jsme se snadno dostávali do zakončení. Značné množství našich šancí zůstalo nevyužito, ale nakonec se naši příznivci dočkali populární desítky.  A tak největším kaňkou na našem výkonu je  zcela zbytečná červená karta Strádala!