Dorost: Přestřelka na závěr sezóny

16. 6. 2019

Přestřelka na závěr sezóny

TJ Vaňov - Jiskra Velké Březno 6:8 (4:4)

Závěrečné kolo přineslo souboj druhého a prvního týmu tabulky 1. A třídy. Náskok prvního V. Března již byl pro nás nedostižný, tak se dal očekávat kvalitní fotbal bez zbytečného stresu. Výjimečnost tohoto utkání potrhl slavnostní nástup týmů za doprovodu hráčů přípravky Vaňova.

Do zápasu jsme vstoupili lépe než soupeř a dokázali využít šancí, což znamenalo naše vedení 2:0 již ve 14. minutě. Pak jsme bohužel polevili v koncentraci, hosté trestali každé naše zaváhání a během 11 minut jsme čtyřikrát inkasovali! Průběh zápasu začal připomínat jízdu na horské dráze a nám stačili pouhé 4 minuty k vyrovnání na 4:4!

Druhé dějství navázalo na to první a bylo k vidění dalších šest gólů. Nakonec se hosté radovali ze zaslouženého vítězství 8:6, hlavně díky větší herní disciplíně a soustředěného týmového výkonu

Po zápasu oba týmy převzaly poháry od KFZ za konečné umístění v soutěži, které si za kvalitní výkony během celé sezóny jednoznačně zasloužily.