Dorost: Soupeře jsme po většinu zápasu přehrávali

15. 8. 2019

Soupeře jsme po většinu zápasu přehrávali

TJ Vaňov - TJ Sokol Prackovice 8:1 (4:0)

Ve středu 14.8. jsme navázali na již téměř zapomenutou tradici pravidelných vzájemných předsezónních přípravných zápasů dospělých mezi "Béčkem" Vaňova a Prackovicemi. V den zápasu se nám omluvili tři hráči a tak jsme sami byli zvědavi jak se sestava složená z ročníků 2 x 2002, 7 x 2003, 2 x 2004 a jednou 1974 bude prezentovat proti výrazně zkušenějšímu týmu mužů.

Aktuálně máme tréninkové jednotky zaměřené směrem k rychlostní vytrvalosti, což projevilo již od úvodních minut, kdy jsme zaskočili soupeře presingem na jeho polovině a nepustili jsme ho do hry. A tak se naši příznivci mohli z gólu radovat již v 7. minutě, dále jsme pokračovali v kombinační nátlakové hře a poločasový výsledek se zastavil na 4:0.

V druhém dějství naše tempo trošku uvadlo a postupně jsme začali chybovat v rozehrávce a vymýšlet složitější řešení situací než bylo nutné, a tak se hosté dočkali v 75. minutě míče v naší síti. To nás trošku rozhodilo, ale nakonec jsme si závěr zápasu pohlídali.