ML ŽÁCI: TJ Vaňov - TJ Střekov 0:4 (0:1)

Velké rozčarování

TJ Vaňov : TJ Střekov 0:4 (0:1)

V sobotu 25.5. k nám zavítal předposlední celek tabulky TJ Střekov. V předchozích dvou utkáních jsme podali pohledný výkon korunovaný 6 body a skórem 21:3 a chtěli jsme v nastaveném trendu pokračovat.

Klukům jsme před zápasem zdůrazňovali, že vítězství nepřijde samo a je potřeba zabojovat. Již přístup hráčů k rozcvičení naznačoval, že nás čekají neradostné chvíle.

Od zápasu utkání všichni hráli na půl plynu a po zásluze jsme 1. poločas prohráli. Do poločasu druhého jsme se snažili kluky namotivovat k větší bojovnosti, ale k srdci si to vzala jen polovina mužstva. Všechny naše střely končily na rukavicích brankáře Střekova, který je vyplácával před sebe, ale našim útočníkům chyběla rychlost a předvídavost k tomu, aby se dostali k dorážce. Nakonec jsme ještě 3 x inkasovali a odnesli si ostudnou porážku 0:4.

V tomto utkání zvítězil špatný tým nad ještě horším a všech 5 diváků, kteří zavítali na toto utkání, museli bolet ze zápasu oči.

Sestava:                       P.Traista