Mladé naděje vstoupily do jarních odvet výhrou 2:0 v Mojžíři.

13. 4. 2010

Vážení  příznivci žákovského fotbalu,

k našemu úvodnímu mistrovskému zápasu v jarní části okresní soutěži mladších žáků jsme vyrazili do Mojžíře, který se na podzim pohyboval v polovině naší mistrovské tabulky.

Hostující tým  měl po většinu utkání územní převahu, která se bohužel po celé utkání nepodařila vyjádřit větším gólovým rozdílem.

minutě se po zaváhání domácí obrany podařilo doklepnout míč do odkryté brány a díky Dominikovi jsme vedli 1:0!

Další průběh hry se odehrával většinou ve středu hrací plochy a nebo na půli domácího týmu, který se do ojedinělých protiútoků dostával pouze pomocí dlouhých nakopávaných míčů po lajnách.

Naštěstí hostující obrana a gólman neumožnili vsítit domácím vyrovnávací gól a tak se do kabin šlo o půli za lehce příznivého stavu pro nás.

Do druhého poločasu jsme přeskupili tým s cílem pokusit se překonat odpor domácího týmu a dorazit jej dalšími góly a proto jsme začali hrát na tři útočníky.

Hostující tým se dostával do řady šancí, ale vždy koncovku řešil zbrkle a neúčinně.

Za zmínku stojí určitě břevno Míry asi 10 minut před koncem zápasu. Domácí se pokoušeli o rychlé brejky z dlouhých nakopávaných míčů, ale naštěstí byli také s koncovkou na štíru!

55´se hosté zaslouženě dočkali uklidňující branky kdy Míra nekompromisně prostřelil domácího gólmana 2:0 !

Utkání se pak už jen dohrávalo a hosté si tak připsali zaslouženě první jarní vítězství!

TJ MOJŽÍŘ   vs.   TJ VAŇOV    0 : 2    ( 0 : 1 )

zahajovací sestava:

Černý D.

Mihulka, Maxa V., Krýsl, Zíma

Černý L.,Zeman J.,Zeman M.,Mikšovský                                FOTO

Poloprutský, Nauš

střídali: Šmejkal, Novotný, Štrympl, Kalina, Černý D.-ml.

branky : Nauš, Zeman M.

Zápas řídil před početným a bouřlivým publikem delegovaný rozhodčí z OFS!

Další mistrovské utkání sehrají naši mladší žáci v sobotu 17.4. v Petrovičích!

Výkop utkání je v 10:00 a sraz je v 8:45 na Bukově u Rondelu (dříve starý Baumax)!