Mladší žáci opět vyhráli, Petrovice si odvezly domů jedenáct kousků

V dalším kole okresní soutěže mladších žáků jsme přivítali na domacím pažitu tým Petrovic. Celé utkání se hrálo v režii domácího týmu, který hosty v úvodu přišpendlil před jejich svatyni  a většinu hrací doby se tak hrálo před brankou hostů. Úvodního gólu jsme se dočkali až ve 12 minutě, kdy střelecké trápení týmu protrhl Honza Šimurda.

Především v prvním poločase hosté vyráželi k nebezpečným brejkům, kterých ve druhé půli

naštěstí ubývalo, přesto domácí obrana a brankář Kalina mnohdy řešili nebezpečné situace jen s vypětím všech sil a mnohdy i s kopou štěstí.

Ve druhém poločase domácí předváděli pohledný kombinační fotbal s řadou vyložených gólových šancí, které však většinou překazil výborný hostující gólman, kterého jsme často trefovali a on tak především zabránil domácím k většímu gólovému efektu svých akcí!

Nedůslednost v obraně a slabá střelecká produktivita by se  příště již nemusela vyplatit!

TJ VAŇOV vs. Hraničář Petrovice 11:0 (9:0)

zahajovací sestava:

Kalina – Šimurda - Krýsl - Doskočil - ZemanM. - ČernýL. - Zíma - ZemanJ.

střídající: Černý D., Nauš, Novotný, Mikšovský, Poloprutský, Frank

branky : Zíma 3x, Zeman M. 2x, Doskočil 2x, Nauš 2x, Zeman J., Šimurda

FOTO

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z OFS pan František Kalina.

K dalšímu utkání jedeme v neděli 8.5. do Brné, kde hrajeme s místním nováčkem soutěže!

Výkop je od 10:00!                     Sraz nominovaných hráčů je v 9:10 v Brné!