mladší žáci přípravka „Fotbalová bitva s Mojžířem“

20. 10. 2008

„ Fotbalová bitva s Mojžířem“

Vážení  příznivci žákovského fotbalu, v 7.kole soutěže mladších žáků jsme nastoupili za hezkého podzimního odpoledne ve Vaňově v derby proti mužstvu z Mojžíře, které se pohybuje v horních patrech naší tabulky.

Po neurovnané počáteční hře, se ve vyrovnaném utkání s řadou šancí na obou stranách diváci gólu v první půli  nedočkali. Věkově i hmotnostně vyspělejší hosté nakopávali balóny a snažili se vyrážet k nebezpečným atakům domácí branky.

Snahou domácích hráčů bylo podržet balón a pokusit se kombinací po zemi přečíslit hostující obranu a vsítit vedoucí gól.

Do kabin se šlo přes snahu obou mužstev za bezbrankového stavu 0:0.

V druhém poločase hosté přeskupili kádr a posílili zálohu a útok o starší hráče. Hra se přelévala z jedné strany hřiště na druhou a domácí díky maximálnímu nasazení drželi příznivý bezbrankový stav.

Po šancích na obou stranách přišla v 52 minutě rozhodující akce utkání:

Zřejmě největší a „nejstarší hráč“ z Mojžíře nasadil z poloviny hřiště k velkému sólu, projel naší půlí, obešel celkem 6 hráčů a křižnou střelou nedal našemu brankáři Kalinovi šanci.

Přes závěrečný tlak domácích se nepodařilo skóre upravit na remízový stav, který by tomuto pohlednému a bojovnému utkání zřejmě slušel lépe!

Přestože zejména někteří naši starší hráči mají ve svých výkonech stále velké rezervy, tak pochvalu si zaslouží celý náš mladý tým za bojovnost a maximální nasazení po celé utkání.

střídali: Šimic, Krýsl,Novotný, Doskočil,Nauš

Zápas řídil před výbornou diváckou kulisou delegovaný rozhodčí z OFS p.Tachecí!

Další mistrovské utkání sehrají naši žáci v neděli 26.10. v Povrlech!

Výkop utkání je v 10:45 h. a sraz hráčů s rodiči je v 9:30 h. u benzinové stanice AGIP !!!

POZOR: „ZE SOBOTY NA NEDĚLI SE MĚNÍ ČAS“ (z 03:00 → na 02:00)!!!