Mladší žáci si vezou cenné vítězství 2:1 ze hřiště Ravelu. Super!!!

31. 5. 2010

Vážení  příznivci vaňovského žákovského fotbalu,

v 21. jarním kole  okresní soutěže mladších žáků, jsme nastoupili na Klíši proti ambicióznímu týmu RAVELU, se snahou zahájit novou vítěznou sérii a udržet tak kontakt s čelem tabulky!

Celé utkání předváděli oba soupeři bojovný a kombinační fotbal, hostujících tým byl o něco aktivnější, ale díky nepřesným kombinacím ve středu hřiště se dlouho nedokázal dostat k brankovému ohrožení domácí svatyně.

Domácí vyráželi k nebezpečným protiútokům a dělali hostující obraně velké problémy.

Ve 17´ se po kombinaci na levé straně dostal do zakončení Martin Zíma a prostřelil po zaváhání domácích - domácího gólmana.

Do druhé půle utkání vstoupily oba týmy opět aktivně. Diváci hnali své týmy do útoku a obě mužstva se pokoušela udržet hru co nejdéle na polovině soupeře.Hosté chtěli navýšit své skromné vedení a domácí Ravel se snažil marně o vyrovnání.

Úvodní minuty druhé půle patřili především domácímu týmu, který dostal hosty pod tlak,

ale obrana hostí v čele s gólmanem Černým statečně odolávala.

V polovině druhého poločasu se hosté vymanili z  tlaku domácích a hra se pohybovala především mezi velkými vápny. Po řadě jalových standartních situací na obou stranách se po narážečce v 42´ od Petra Štrympla dostal k zakončení opět Martin Zíma a hosté navýšili své vedení zaslouženě na 2:0.

Domácí v 58´snížili,ale především díky Denisovi v bráně jsme cenné vítězství udrželi!

FK RAVEL Ústí n./L.  vs.  TJ VAŇOV  1:2  (0:1)

střelci:   17, 42´………….Martin Zíma / 58´…..domácí

zahajovací sestava:    FOTO

Černý D.-st.

Maxa M., Maxa V.,Mihulka, Pošík

Zeman M., Šimurda, Doskočil

Zíma, Poloprutský, Zeman J.

střídající: Šmejkal,Černý D.-98, Novotný, Štrympl, Kalina, Nauš, Mikšovský,Černý L.

Zápas řídil před bouřlivou diváckou kulisou delegovaný rozhodčí z OFS p.Zeman.

Další mistrovské utkání se koná již ve středu 2.6. kdy jedeme do SVÁDOVA poprat se o body s třetím týmem aktuelní mistrovské tabulky.Zápas má výkop v 17:00 a sraz hráčů je v 16:00 před kabinami ve Svádově !! (autobus MHD-linka 13)

Již tuto neděli přivítáme na domácím pažitu další ambiciózní tým FK NEŠTĚMICE –B.

Zápas má výkop v 15:00 a sraz hráčů je v 14:00 v naší kabině!!