Mladší žáci slaví výhru, 3 body si odvezli z Dubic

29. 9. 2008
Vážení  příznivci žákovského fotbalu,

ve 4.kole okresní soutěže mladších žáků jsme nastoupili za slunečného sobotního dopoledne v Dubicicích proti místnímu týmu, který je jako naše mužstvo také nováčkem této soutěže.

Na zápas se dostavilo 16 fotbalistů, ostatní byli nemocní nebo omluvení z různých důvodů.

Hostující tým z Vaňova měl po celé utkání výraznou převahu, kterou v druhém poločase konečně korunoval i gólově. Mnoho šancí zůstalo ještě nevyužito, zejména v první půli.

Pochvalu zaslouží celý tým za bojového ducha a vyrovnání  se s nerovným hřištěm a místy i tvrdší hrou domácího týmu.

střídali: Novotný, Novák, Nauš, Zeman J.,Sloboda

branky: Zeman M.-2x, Poloprutský-2x, Maxa V., Černý D.

Zápas řídil domácí trenér, protože rozhodčí z OFS se opět nedostavil!

Další mistrovské utkání sehrají naši žáci v neděli 5.10. na domácím hřišti ve Vaňově proti mužstvu TJ STŘEKOV. Výkop utkání je v 14:00 a sraz hráčů okolo 13. hodiny!