Naše nejmladší naděje opět zvítězili, tentokráte doma 3:1 nad Střekovem

6. 10. 2008

Vážení  příznivci žákovského fotbalu,

v 5.kole soutěže mladších žáků jsme nastoupili za slunenného nedělního odpoledne ve Vaňově v polabském derby proti mužstvu ze Střekova, které se pohybuje ve středu tabulky.

Na zápas se dostavili všichni nominovaní hráči, marodka se pozvolna vyprazdňuje.

Po nesourodé počáteční hře, se ve vyrovnaném utkání domácí ujali vedení po křižné střele Vaška v 23. min. a o pět minut později přidal druhý gól po samostatné akci Míra.

Do kabin se šlo za příznivého stavu 2:0 pro nejmenší vaňováky !

V druhém poločase hosté přeskupili kádr a posílili útok . Hra se přelévala z jedné strany hřiště na druhou a hosté si vytvářeli tlak před domácí brankou.

Po chybě celé domácí obrany se hostující útočník  v 45. minutě řítil od poloviny hřiště na brankaře Kalinu a své sólo korunoval kontaktním gólem na 2:1.

Hra se vyrovnala, domácí se snažili držet balón na svých kopačkách a hosté vyráželi k nebezpečným brejkům.Vyrovnání vyselo ve vzduchu!

Po závaru na domácí půli se k odraženému míči dostal Vašek, balón si přistrčil do plného běhu a prosprintoval mezi střekovskými obránci a od středového kruhu se řítil sám na hostujícího gólmana. Své sólo dotáhl se štěstím do konce a domácí vedli 3:1!!!

Závěr utkání byl strhující a domáci si užili první vítězství v této soutěži na domácím hřišti !!!

Přestože někteří hráči mají ve svých výkonech dále značné rezervy, pochvalu si zaslouží celý tým za bojovnost a snahu dovézt utkání k vítěznému konci.

TJ VAŇOV vs. TJ STŘEKOV 3 : 1 ( 2 :0 )

sestava:                                                                    FOTO

Kalina

Štěrba J., Maxa M., Krýsl, Šmejkal

Zeman M., Černý, Mihulka, Maxa V.

Poloprutský, Doskočil

střídali: Novotný, Šimic, Nauš, Zeman J.,Šimurda

branky: Maxa V.-2x, Zeman M.

Zápas řídil domácí trenér p. Bím, protože rozhodčí z OFS se nedostavil!

Další mistrovské utkání sehrají naši žáci v sobotu 11.10. v Petrovicích!

Výkop utkání je v 10:00 h. a odjezd hráčů s rodiči je v 8:45 h. od benzinové stanice AGIP!!!