Naši mladší žáci opět nadělovali, tentokráte v Tisé

3. 5. 2010

Vážení  příznivci žákovského fotbalu,

k našemu čtvrtému zápasu v jarní soutěži mladších žáků jsme vyrazili do Tisé, která je nováčkem a od začátku soutěže se pohybuje  na posledním místech v  tabulce.

Utkání jsme předehrávali již ve středu 28.4. a většina hráčů dorazila po škole unavená. Na našem herním projevu, zejména v prvním poločase, se i toto částečně projevilo.

Hostující tým  měl od úvodních minut drtivou územní převahu, kterou v druhém poločase, po domluvě trenérů,vyjádřil i větším gólovým přídělem do sítě domácího týmu.

Nejvíce problémů nám dělalo zejména v prvním poločase tvrdé a hrbolaté hřiště, kde převládala hlína nad trávou.Domácí tým i s minimem náhradníků do poločasu srdnatě  bojoval, ale v druhé půli už se naplno projevila naše herní vyzrálost a fyzická připravenost.

Mnoho vyložených šancí i přesto bylo hlavně v prvním poločase zbytečně nevyužito.

V naší hře je přes gólovou úrodu nadále řada nedostatků, na kterých musíme postupně na trénincích zapracovat, aby v nastávajících zápasech, kdy narazíme na silnější týmy, jsme také úspěšně obstáli!

branky: Zíma-5x, Zeman J.-5x, Černý D.-4x, Zeman M.-2x, Šimurda

Zápas odpískal s přehledem-před početným publikem rozhodčí z OFS – p.Zeman !

O víkendu následuje další mistrovské utkání, kdy ve Vaňově přivítáme ambiciózního nováčka z horní poloviny tabulky….ČSAD LIBOUCHEC !!

Zápas se koná v neděli 9.5. Výkop utkání je v 15:00 a sraz je v 14:00  v naší kabině !

VAŇOV do toho ………………… („těžcí soupeři nás nyní již čekají„)

„Soupeřů se nebojíme, dáme góly zvítězíme“ ....... hej-hej-hej !!!