Nejmladší fotbalisté Vaňova válí, zvítězili na hřišti lídra tabulky Trmic 1:0!!!

20. 5. 2010
Vážení  příznivci našeho žákovského fotbalu,
v předehrávce 23.kola  okresní soutěže mladších žáků, jsme nastoupili za chladného  úterního odpoledne na krásném hřišti v Trmicích proti lídrovi tabulky - mužstvu domácích.

Chtěli jsme i pošesté zvítězit a zachovat si tak naději na celkové přední umístění
.

V bojovném utkání plném osobních soubojů a pohledných kombinací se většina hry dehrávala mezi velkými vápny, k brankám se obě mužstva dostávala pouze vyjímečně.

První poločas se obě mužstva vzájemně uťukávala a hledala co nejsnadší cestu jak se dostat k ohrožení soupeřovi branky.

Hostující tým o něco lépe kombinoval, ale jeho snaha končila většinou na hranici velkého vápna. Gólový efekt nepřinesli ani standardní situace, když obě svatině s přehledem ohlídali téměř bezchybní gólmani.

Když šance hostí nedali ani Hoňáro s Martinem, šlo se o půli do šaten za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a dostali jsme domácí pod soustavný tlak,jehož výsledkem byla střela Míry Zemana ze střední vzdálenosti, která k úžasu všech přelomovala domácího gólmana a znamenala naše zasloužené vedení 1:0!

Domácí tým vrhl veškerou sílu do útoku a vynutil si místy i soustavný tlak, který vyvrcholil naštěstí pouze řadou rohových kopů, ale vyrovnání viselo doslova na vlásku.

Aktivita domácích při útočení nám otevírala řadu okének v jejich obraně, která jsme bohužel nepotrestali, když dvě největší tutovky smolně spálil Martin Zíma (1x-tyč,1x těsně vedle).

Přes řadu šancí a v závěru i emocí na obou stranách už gól nepadl a tak v táboře hostů zavládla po závěrečném hvizdu (v 64. minutě) zaslouženě spontánní radost!

Zíma, Poloprutský

střídající: Štrympl,Kalina, Šmejkal, Nauš, Mikšovský,Černý D.-ml.

Zápas řídil před bouřlivou diváckou kulisou, dle svých schopností rozhodčí z OFS p.Horvát.

Další mistrovské utkání je v neděli 23.5. kdy přivítáme na domácím hřišti tým SKOROTIC!

Zápas má výkop už v 15:00 a sraz hráčů je v 14:00 v naší kabině!!

„Soupeřů se nebojíme, dáme góly zvítězíme“ ............. hej-hej-hej !!!

„SKÁČU DOBŘE, SKÁČU RÁD, PROTOŽE JSEM VAŇOVÁK………..HOP, HOP. HOP !!!