Neštěmice 98 vs. TJ Vaňov

2. 3. 2007

ObrazekMojžíř- Ve čtvrtek 1.3.07 jsme sehráli další přátelské utkání proti TJ Neštěmice 98, tentokrát na jejich půdě v tělocvičně ZŠ v Mojžíři od  17:00 hod.

Na sraz se nám dostavilo 7 chlapců s rodiči a to byl od minulého zápasu pokrok.Ostatní byli omluveni ze zdravotních a také rodinných důvodů.Po dohodě s trenérem hostí jsme zvolili hrací dobu na 2 x 25 minut. V místní tělocvičně  se hraje v rozestavení: brankář a 4 hráči do pole. Domácí i hosté tak měli 2 fotbalisty k průběžnému střídání. Zápas byl tentokrát téměř vyrovnaný a až v závěru  druhého poločasu o výsledku rozhodla lepší fyzická i taktická připravenost domácích. Pochvalu za nasazení zaslouží všichni fotbalisté od brankáře až po levé křídlo. Až se nám vyprázdní marodka a zapracujeme na odstranění nedostatků lze očekávat i daleko lepší výsledky.

Neštěmice 98 x TJ Vaňov      3:1 (1:0)     penalty po zápase:5:5

sestava Vaňova:   Sloboda (99),

Šmejkal (97),Maxa M.(97),Zeman M.(98),

Šimurda (99),Maxa V.(99),Budka (01)

Střelci z Vaňova: Míra (1:1)

Před bouřlivou diváckou kulisou utkání s přehledem řídil p.Bím.

DALŠÍ  PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ JE PLÁNOVÁNO NA NEDĚLI 25.3.2007 DO CHABAŘOVIC,KDE SE MÁ OD 14:00 H. HRÁT VENKU NA UMĚLÉ TRÁVĚ PROTI PŘÍPRAVCE CHLUMCE.

2.3.07 zapsal :  luk.no