Pětizápasovou sérii bez porážky přetrhly žákům až silné Neštěmice

8. 6. 2009

Vážení  příznivci vaňovské žákovské kopané,
v předposledním utkání jarní sezóny soutěže ml.žáků, jsme vyrazili na umělku do Neštěmic.
Naši borci jeli na hřiště druhého týmu tabulky s cílem poprat se o solidní výsledek a hlavně získat zkušenosti, které snad zúročí v dalších podzimních mistrovských zápasech.

Utkání mělo v úvodu první půle jednoznačný průběh. Domácí posíleni o 4 hráče z A-týmu byli fotbalovější i běhavější a góly padaly do sítě hostujícího týmu…..jako na běžícím pásu.

Především naši starší hráči nestíhali fyzicky, nebojovali a řešení herních situací bylo špatné.

O poločase prolétla kabinou „jarní bouřka“ a najednou se nám hra dařila o poznání lépe !!!

V druhé půli utkání jme dostali v 35. minutě gól na 7:0 a utkání se již pouze dohrávalo.

Přesto byla k vidění řada pohledných kombinací jak domácích hráčů, ale i hostů, kteří po přestávce zvedli hlavu a zápas dovedli alespoň k důstojnému (jednocifernému) výsledku.

Hráči byli v kabině pochváleni za bojovnost a úsilí, které předvedli v druhém poločase!
„Není důvod k smutku, jedeme dál…….celé jaro jsme odehráli důstojně - jako nováček soutěže zatím máme 28. bodů a na podzim se jistě posuneme v tabulce stále výše„!

ČL NEŠTĚMICE -B   vs.  TJ VAŇOV   9 : 0   ( 6 : 0 )

sestava:

Černý D. (31´ Sloboda)

Maxa M., Krýsl , Štěrba, Pošík

Zeman M., Mihulka, Maxa V., Doskočil

Poloprutský, Černý L.

střídali: Zeman J., Šmejkal, Nauš, Novotný

Utkání řídil před početnou  diváckou kulisou p. Beránek –st. (raději bez komentáře….)…………………………………………………………..
 Poslední jarní utkání sehrají naši mladší žáci neděli 14.6. doma  proti Svádovu !!

Výkop je v 15:00 !!  Sraz hráčů je nejpozději v 14:00 v naší kabině !

Po utkání se koná asi od 16:30 „dokopná“ mladších žáků a přípravky !!