Přípravka pilně trénuje - TJ LIBOUCHEC 98 vs. TJ VAŇOV 7 : 3 (6:0)

4. 2. 2008

Vážení rodiče a příznivci našich nejmenších fotbalistů, sehráli jsme první letošní přátelské utkání, opět v kryté sportovní hale v Libouchci.

Nastoupili jsme v neděli 3.února od15 hodin, proti přípravce Libouchce ročníku1998, která hraje soutěž této kategorie na teplickém okrese.

Na zápas se dostavilo 13 fotbalistů, ostatní byli omluveni z rodinných důvodů či nemoci.

Stále uvítáme pro zkvalitnění a rozšíření kádru i nové chlapce do mužstva,zejména ročníky 1997-1999,“nejlépe kamarády Vašich synů“. I s ohledem na to, že plánujeme přihlásit od podzimu naše mužstvo do okresní soutěže mladších žáků !!!

Po dohodě s trenérem domácích jsme zvolili hrací dobu na 2 x 30 minut a rozestavění 1+4.

Zápas měl v první půli, bohužel pro nás, jednoznačný průběh. Hráči neplnili své úkoly, hráli nedůsledně a zbrkle. Z těchto důvodů pramenily naše chyby a zejména hráči starších ročníků zklamali.

Ve druhém poločase jsme kádr zúžily a dle momentálních schopností hráčů přeskupily. Hned se hrál vyrovnanější fotbal a prosadili jsme se i střelecky.

Mužstvo Libouchce podalo vyzrálý výkon a zaslouženě, i přes náš závěrečný tlak, dovedlo utkání do zaslouženě vítězného konce.

Za náš výkon v druhém poločase se nemusíme stydět a při zodpovědném přístupu hráčů na trénincích  je předpoklad, že se naše výkony budou v budoucnu lepšit, herně i výsledkově.

Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží: Míra, Martin a Vašek. Ostatní hráčům se tento zápas příliš nepovedl a zahráli pod své možnosti.

„Nevěšte hlavu, mákneme na trénincích a příště už snad zvítězíme“ !!!

TJ LIBOUCHEC 98 vs. TJ VAŇOV   7 : 3 (6:0)

zahajovací sestava:   Sloboda – Maxa MZeman M.–Šimurda-Zeman J.

střídali: Šmejkal, Šimic, Kalina ,Černý, Maxa V.,Janata,Novotný

střelec z Vaňova: 3x Míra