Přípravka podlehla Svádovu 2:6

19. 6. 2008

19.6.2008

Vážení příznivci,

sehráli jsme  další z přátelských utkání, ve Vaňově jsme přivítali mladší žáky ze Svádova, kteří hrají okresní soutěž této kategorie na ústecku.

Nastoupili jsme ve středu 18.6 od 17:00 hodin za hezkého počasí  na domácím hřišti, s chutí poprat se o příznivý výsledek a hlavně získat cenné zkušenosti, při hře na celém hřišti.

Na zápas se dostavilo 15 fotbalistů, ostatní  se omluvily ze zdravotních důvodů!

Stále vítáme nové hráče do mužstva, zejména ročníky 1996 - 1998, nejlépe kamarády Vašich synů. Od podzimu chceme naše mužstvo přihlásit do soutěže mladších žáků !!!

Dle dohody trenérů byla hrací doba 2 x 30 minut a na závěr se kopaly penalty.

V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a domácí díky své malé zkušenosti tahali za kratší provaz. Po rohu a nedůslednosti naší obrany jsme dostali dva góly.Do poločase se nám podařilo střelou z velkého vápna snížit díky Mírovi na 1:2.

Po 15. minutové přestávce se hra v druhé půli zpočátku vyrovnala, ale s přibývajícím časem se hosté díky lepší vyspělosti a fyzičce začali více gólově prosazovat. Míra po krásném sólu přes púlku hřiště snížil ještě na 2:4 , ale za pár okamžiků musel pro zranění opustit hřiště. Závěr zápasu byl zcela v režii hostů, kteří nám vsítili ještě dva slepené góly.

Chválíme domácí mužstvo za snahu a vůli odevzdat na hřišti vše co zatím umí,  v dalších trénincích a na letním soustředění v Jetřichovicích máme určitě co zlepšovat!

TJ VAŇOV  x TJ SVÁDOV   2:6 (1:2 )

zahajovací sestava:                    Sloboda – Krýsl -Maxa M.,Mihulka,Šmejkal