Přípravka porazila mladší žáky TJ Střekov 5:0

16. 5. 2008

Vážení příznivci našich nejmenších fotbalistů,

sehráli jsme další přátelské utkání, ve Vaňově jsme přivítali mladší žáky z TJ STŘEKOV.

Nastoupili jsme ve středu 14. května od 17:00 hodin proti mužstvu, které hraje okresní soutěž této věkové  kategorie na Ústecku.

Na zápas se dostavili téměř všichni fotbalisté, na poslední chvíli se omluvil gólman Kalina.

Stále vítáme nové zájemce do mužstva, zejména ročníky 1997 / 1998, nejlépe kamarády Vašich synů. Od podzimu chceme naše mužstvo přihlásit do soutěže mladších žáků!!!

Na přání trenéra hostí byla hrací doba jen 2 x 20 minut  s ohledem na značně omlazený tým ze Střekova.

Zápas měl po většinu času jednoznačný průběh. Hostující tým se dostával před bránu Vaňova jen ojediněle, domácí obraně se podařilo vždy míč dostat do bezpečí.

Po útoku z pravé strany vsítil první bránu domácích v 5.min. Míra. Poté se přelévaly útoky z jedné strany na druhou až do 12.min, kdy po centru přidal gól na 2:0 Jirka.

V druhém poločase začali hosté delším tlakem, z kterého se domácí vymanili až po pár dlouhých minutách a hned se podařilo z brejkové situace přidat branku na 3:0 Vaškovi.

Hostům se i díky své prázdné střídačce nepodařilo v dalším průběhu utkání více vzdorovat a domácí v poklidu po brankách Davida a Jirky dokráčeli k vítězství.

Pochválit mužstvo Vaňova je potřeba za snahu i předvedenou hru. Určitě musíme sportovně

přiznat, že hosté přijeli značně omlazeni a plánovaná odveta bude jistě vyrovnanější!

Nasazení i předvedená hra je příslibem do dalšího tréninku a do dalších utkání, které nás čekají koncem května a v průběhu června.

foto zde

TJ VAŇOV  x TJ STŘEKOV   5:0 (2:0)

zahajovací sestava:   Sloboda – Krýsl -Maxa M., Mihulka, Šmejkal
 Maxa V.Zeman M., Šimic, Černý
 Šimurda, Zeman J.

střídali: Nauš,Novotný, Poloprutský,Doskočil,Šedivý,Budka,Novák

Utkání řídil před spokojeným domácím publikem delegovaný rozhodčí Kalina.

NEJBLIŽŠÍ UTKÁNÍ: sobota 31.5. doma se Chlumcem, výkop:15:45, sraz 14:45 v kabině!!!