Souboj přípravek TJ CHLUMEC vs. TJ VAŇOV

27. 3. 2007

Přípravka sehrála poslední přátelská utkání jarní sezóny mimo přírodní travnatá hřiště.

Obrazek

Utkání se konala v neděli 25.3.07 na umělé trávě v Chabařovicích, kde naši nejmenší fotbalisté nastoupili proti Chlumci. Na sraz se nám dostavilo 12 chlapců s rodiči a to je skvělý počin k lepším výsledkům. Po dohodě s trenérem hostí jsme zvolili hrací dobu na 2 x 30 minut a 2 x 10 minut. Zápasy byly  tentokrát  vyrovnané, ale o výsledku prvního utkání nakonec rozhodla lepší fyzička a technická vybavenost domácích. Pochvalu za bojovnost a snahu zaslouží všichni fotbalisté naší přípravky, neboť se podařil získat první bodík v naší krátké historii. „Jen tak dále“ !

Obrazek

1)    TJ Chlumec  x TJ Vaňov      4:2 (2:2)

zahajovací sestava             Sloboda (99),

Šmejkal (97)      Maxa M.(97),

Zeman M. (98)

Zeman J.(00)      Šimurda (99)

Střelec z Vaňova: Míra (0:1,0:2)

2)    TJ Chlumec  x TJ Vaňov      1:1 (1:0)

zahajovací sestava             Sloboda (99),

Janata (97)       Šimic (98),

Poloprutský (99)

Maxa V.(99)       Novotný(00)

Střelec z Vaňova: Míra

Do utkání nastoupil i náš benjamínek Vojta Budka (r.2001).

Penalty po zápase 10:7 pro Vaňov !

Obrazek

DALŠÍ  PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ JE PLÁNOVÁNO NA KVĚTEN, KDY NA DOMÁCÍM HŘIŠTI NASTOUPÍME PROTI MUŽSTVU, KTERÉ S PŘEDSTIHEM UPŘESNÍME.