ST. ŽÁCI: 7.místo a spousta zkušeností

21. 12. 2015

7.místo a spousta zkušeností

Sobota 19.12.2015 byla ve znamení naší účasti na velmi kvalitně obsazeném turnaji Loko Cup 2015 v Kadani.

TJ Vaňov : TJ Baník Most – zelení  1:8

V úvodním zápase naší skupiny jsme totálně propadli. Gól Stehlík z penalty.

TJ Vaňov : TJ Baník Stříbro  0:2

Zápas rozhodla již 3 .minuta, kdy jsme nepokryli útočníka soupeře v našem vápně. Následně jsme několik našich tutovek nedokázali proměnit a 2. gól jsme inkasovali 10 sekund před koncem.

TJ Vaňov : Loko Chomutov - bílí  2:3

V 7. minutě jsme se ujali vedení gólem Stehlíka, již v 8. minutě bylo srovnáno na 1:1.

Do vedení na 2:1 jsme se dostali ve 12. minutě po hezkém náběhu Budky na Stehlíkovu nahrávku. 13. min. - 2:2, když obrana hrůzostrašně zkolabovala a ve 14. min, tj. poslední jsme inkasovali gól přímo z rohu.

TJ Vaňov : Loko Chomutov – modrobílí  2:1

V posledním zápase ve skupině nás Stehlík ve 4. minutě po sólové akci poslal do vedení. Již tradičně po minutě bylo vyrovnáno, když dlouhý nákop skončil v naší síti. Vítězství jsme zachránili ve 13. minutě, kdy Stehlík využil Budkovy nahrávky.

TJ Vaňov : SK Kročehlovy  1:0

Jediný gól v souboji o 7. místo v turnaji dal již ve 3. minutě Budka po Stehlíkově rozehrávce autu. Soupeře jsme následně do ničeho nepustili a naše další střely si bohužel cestu do soupeřově svatyně nenašly.

V hodnocení turnaje je nutné konstatovat, že za předvedené výkony jsme si zasloužili minimálně 5. místo a pokud odstraníme hrubé individuální chyby, tak i na takto kvalitním turnaji při troše štěstí můžeme bojovat o medaile.

Sestava: Traista P. – Budka V., Novák M., Vacata J. – Stehlík L., Berger ML, Mendlová D.