ST. ŽÁCI: Zimní sezónu jsme zakončili venkovním turnajem v Krupce

20. 3. 2017

Zimní sezónu jsme zakončili

venkovním turnajem v Krupce

Poslední zimní turnaj jsme odehráli v sobotu 11. 3. na UMT v Krupce. Hrálo 1 x 20 min. podle pravidel ml.žáků tzn. na šířku hřiště se sedmi hráči v poli.

TJ Vaňov : 1.FC Dubí 1:1

V zápase proti účastníkovi KP a pozdějšímu vítězi celého turnaje jsme podali poměrně kvalitní pohyblivý výkon a na inkasovaný gól z 2. minuty jsme po 7 min. dokázali odpovědět. Následné „tutovky“ na obou stranách zůstaly nevyužité.

TJ Vaňov : TJ Krupka 4:2

Náš nejpovedenější zápas na turnaji. Domácí tým hrající KP, jsme zaskočili vysokým pressingem.

TJ Vaňov : FK Proboštov 0:6

V posledním utkání ve skupině nám stačil bod k postupu do semifinále.

Bohužel hned ve 30. sekundě jsme inkasovali po nepochopitelné rozehrávce našeho obránce. O minutu později to bylo již 0:2 a následně se na to většina týmu doslova vybodla!

TJ Vaňov : Slovan Velvary 1:0

V malém semifinále proti účastníkovi 1.A třídy jsme jednoznačně dominovali v držení míče, ale vítězný gól přišel až 3 min. před koncem.

TJ Vaňov : TJ Krupka 0:3

V souboji o 5. místo jsme nedokázali zopakovat výkon ze skupiny a po neaktivním výkonu zcela zaslouženě prohráli.