ST. ŽÁCI: Zklamání na úvod zimní sezony.

K prvnímu turnaji začínající zimní sezony jsme se vydali až

do dalekých Milovic. Hlavním důvodem byla unikátní sportovní hala s povrchem UMT 3. generace, který jsme považovali v kombinaci s klasickým míčem č. 5 za ideální volbu před přechodem z venkovních hřišť na klasický futsal.

TJ Vaňov – Bohemia Světlá n.S.  1:6

Bohužel hned v prvním utkání jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje.

Proti účastníkovi krajského přeboru jsme zaostávali ve všech herních činnostech počínaje pohybem a konče prací s míčem.

TJ Vaňov – Spartak Hrdlořezy  2:2

Do zápasu jsme vstoupili mnohem koncentrovaněji a v 5. min. jsme se ujali vedení gólem D. Bartošky, bohužel jsme následně 2 x inkasovali po individuálních chybách. Stehlík 3 min. před koncem vyrovnal 2:2.

TJ Vaňov – SK Poříčany  1:3

Soupeř se ujal vedení již ve 3. minutě, to se nejmenší hráč turnaje prosadil v hlavičkovém souboji proti naší statické obraně. Následně jsme byli po celý zápas horším týmem a o náš jediný gól se postaral Budka.

TJ Vaňov – Sokol Družba Suchdol  2:2

Před posledním utkáním turnaje bylo jasné, že naše výhra znamená radost z 3. místa, vše ostatní poslední místo v turnaji! Začali jsme aktivně, ale po hrubých individuálních chybách ve 3. a 5. minutě se soupeř ujal vedení 2:0. V 9. minutě Budka snížil na 1:2 a v 10. Stehlík vyrovnal na 2:2. Nastřelili jsme tyč a břevno, soupeře dostali pod tlak, který bohužel 2 minuty před koncem otupilo vyloučení našeho hráče a ve 3 hráčích v poli jsme již nenašli síly na vstřelení vítězného gólu.