Starší žáci na lídra soutěže nestačili

Vážení příznivci vaňovského fotbalu,

po prvním jarním mistrovském zápase, který znamenal 3 body se Skoroticemi nás čekal soupeř z nejtěžších - vedoucí tým  I.A třídy FK ČL Neštěmice. Na podzim se nám na domácím pažitu  podařilo s tímto soupeřem urvat bodík za bezbrankovou remízu.

Domácí tým disponuje podstatně širším hráčským kádrem a na své umělé trávě se vždy dokáže na svého soupeře dobře připravit a svůj tým umí také vhodně doplnit.

V prvním poločase hosté zahájili utkání nedůsledně a hned v první minutě obdrželi laciný gól. Postupem času se však hostující tým z gólu otřepal a hrál s domácími téměř vyrovnanou partii. Na obou stranách, ale ani spousta šancí ke gólu nevedla a tak bylo stále o co hrát.

V druhém poločase se hra pohybovala hlavně mezi velkými vápny,  ale domácí přidali v rozmezí 48 - 52´další branky, které toto utkání zřejmě rozhodli.Závěr utkání probíhal především na hostující polovině hřiště a domácí nás již přehrávali ve všech směrech.

Hosté podali snaživý a bojovný výkon, ale v závěru utkání již fyzicky odpadali a domácí tým tak zřejmě zaslouženě zvítězil.

Předvedená hra v druhé  půli byla zklamáním, které se pokusíme odčinit v dalším zápase!

FK ČL Neštěmice „B“ vs. TJ VAŇOV  6:1 (1:0)

zahajovací sestava:

Kalina                                                                                      FOTO

Pošík – Zeman – Krýsl - Zíma

Doskočil – Nedoma – Novotný – Nauš

Šimurda – Štrympl

střelec: Petr Štrympl

Rozhodčí z KFS p.Šmíd se nedostavil, utkání odpískal rozhodčí z domácího oddílu!

……………………………………

Následující mistrovské utkání  hrajeme v sobotu 20.4. ve Vaňově proti SK Mondi Štětí!

Utkání má výkop v 14:45 h.!

Sraz hráčů je v 13:45 h. v kabině domácího týmu. ! ! !