V jarní premiéře starší žáci vítězní

7. 4. 2013

Vážení příznivci vaňovského fotbalu,

po dlouhé zimní přestávce naplněné tréninky v tělocvičně a silně obsazeným turnajem na UMT v Neštěmicích vstupujeme do jarních odvet  I.A třídy starších žáků plni očekávání, jak se tato kvalitní příprava promítne do herního projevu i výsledků našich borců!

Díky odkladu prvního jarního kola jsme soutěž zahájili až domácím hřišti s týmem Skorotic, kde jsme na podzim díky proměněné penaltě v závěru utkání nakonec se štěstím zvítězili.

Samotné utkání se odehrálo za chladného sobotního odpoledne a bylo složeno ze dvou rozdílných poločasů. V tom prvním měl domácí tým sice značnou převahu, ale držení míče a pohledné kombinace či standardní situace k vážnému ohrožení soupeřovi branky nevedlo.

Hostující tým se pokoušel celé utkání o brejky, ale pozorně hrající domácí obrana i brankář soupeře až na pár zaváhání, k ničemu nebezpečnému nepustili.

Do druhého poločasu domácí přeskupili tým s jediným cílem, svou územní převahu také gólově vyjádřit. To se postupem času podařilo a i přes řadu ještě dalších neproměněných šancí tak domácí tým nakonec zaslouženě zvítězil!

TJ VAŇOV  vs. TJ SKOROTICE  4:0 (0:0)   FOTO

střelci:  Šimurda-2x  (38´ / 63´……….střela k tyči z velkého vápna / dorážkaPošík   (54´)…………………………...samostatná akce

střídali: Štrympl, Lácha

Zápas řídil před početnou diváckou kulisou delegovaný rozhodčí z KFS p.Materna.

.............................................................

Další mistrovské utkání  hrajeme v neděli 14.4. na umělce aktuálně vedoucího týmu naší soutěže v Neštěmicích !

Zápas má výkop v 15:15  a sraz je v 14:15 před kabinami v Neštěmicích………….........!!!