V odvetě žáci nad Neštěmicemi opět vyhráli, tentokráte 8:2

XIX.kolo – II.třída (2010-2011) mladší žáci.

Týden uběhl jako voda a opět nás čekal mistrovský zápas se stejným soupeřem.

Tentokrát měl na naše hřiště přijet další tým z Neštěmic, nyní „C“ družstvo, kde hrají ročníky 2000. Mají sice mladší tým než my, ale hlavně na své umělé trávě jsou rychlí a šikovní.

Jelikož se tento tým účastnil na turnaji v rámci krajských soutěží a na námi předem nabídnutý náhradní termín nebyla žádná odezva, čekali jsme na to, kdo tedy vlastně dorazí.

Nakonec jsme utkání sehráli proti výběru, jenž byl sestaven především z ročníků  1998-99, kteří mimo dvou povolených hráčů nebyli na soupiskách A ani B týmu.

Úvod utkání se nám povedl nad očekávání dobře, vždyť v jsme vedli zaslouženě již 3:0!

Hostující tým byl průběhem utkání zaskočen, ale časem se hra vyrovnávala - soupeř se také dostával ke střeleckému zakončení. Díky naší slušné produktivitě jsme vstřelili do půle ještě dva góly, avšak po nedůslednosti našich obranných řad jsme také dva bohužel dostali.

Do druhého poločasu šli domácí hráči s jasnými pokyny. “Nikam se již zběsile nehnat, držet balón na svých kopačkách a čekat na volná okénka v soupeřově obraně„!

Částečně se to také zdařilo a díky Honzovi Šimurdovi, který po zaváhání našeho gólmana, vyhlavičkoval  míč z naší prázdné brány, jsme již ve druhém poločase gól nedostali.

Naopak se nám podařilo vsítit další tři branky a o vítězi tohoto utkání již nebylo pochyb!

Domácí fotbalisté si tímto vítězstvím vylepšili svojí pozici v tabulce a stále se drží