V rámci oslav 60. let TJ Vaňov odehrála přípravka vyrovnané utkání s Chlumcem

3. 6. 2008

Vážení příznivci,

sehráli jsme v rámci oslav 60 let naší TJ další přátelské utkání, ve Vaňově jsme přivítaly přípravku z Chlumce, která se pohybuje ve vyšších patrech tabulky na teplickém okrese.

Nastoupili jsme v sobotu 31. května od 15:30 hodin, před početným publikem a za neskutečně teplého počasí na domácí pažit, s chutí zvítězit!

Na zápas se dostavily téměř všichni fotbalisté, pár chlapců zůstalo přesto neomluveno!

Stále vítáme nové zájemce do mužstva, zejména ročníky 1997 / 1998, nejlépe kamarády Vašich synů. Od podzimu chceme naše mužstvo přihlásit do soutěže mladších žáků!!!

Na přání pořadatelů oslav byla hrací doba 2 x 25 minut a penalty se po utkání nekopaly.

prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a domácí působili značně ospalým dojmem (pár jich asi dorazilo z koupaliště a určitě se projevil i den dětí). Hosté působily vyzrálejším dojmem a díky lepší koncovce byl v půli hrozivý stav 0:4 !!!

Po krátké přestávce si domácí vzali slova trenérů k srdci a hned se hrál vyrovnaný zápas! Nejmenší „Vaňováci“mákli a po úspěšných střelách Jirky, Míry, Davida a Vaška jsme byli blizoučko k vyrovnání a ……o naději nás připravil až závěrečný hvizd hlavního rozhodčího.

Chválíme domácí za hru i bojovnost  v druhém poločase a těšíme se na další mače!

TJ VAŇOV  x TJ Chlumec   4:5 (0:4)

zahajovací sestava:     Kalina – Krýsl -Maxa M., Maxa V.,Zeman M., Mihulka,