Vaňovské naděje statečně bojovali na hřišti lídra

27. 4. 2009

Vážení  příznivci naší žákovské kopané,
o víkendu proběhlo 13.kolo okresní soutěže  ml.žáků, které se od podzimu účastní i náš tým.
Naši mladí fotbalisté vyrazili na hřiště vedoucího Ravelu s cílem poprat se o výsledek a hlavně získat cenné zkušenosti do dalších mačů.

Utkání mělo v první půli bojovný náboj s řadou pohledných akcí.Domácí bohužel postupně přidávali gól za gólem a do kabin se šlo za jejich tříbrankového vedení.

V druhém poločase utkání dostalo po 4. gólu domácích v 35. minutě jednoznačný průběh a domácí atakovali hosty jedním útokem za druhým a skóre hrozivě narůstalo.

Náš perspektivní tým je nutno pochválit za bojovnost a snahu o obdržení co nejméně branek.

Přes jasnou prohru není důvod k smutku,přijdou další zápasy se soupeři, kteří budou pro náš mladý tým lépe hratelní a brzy se snad dočkáme i prvního jarního vítězství !

střídali: Novotný, Zeman J., Nauš, Pošík, Doskočil, Černý Denis

Utkání řídil před bohatou diváckou kulisou v rámci svých možností p. Tachecí (OFS).

Další utkání sehrají naši ml.žáci v neděli 3.5. ve Vaňově proti týmu z Dubic !

Výkop utkání je v 15:00!! Sraz všech hráčů je nejpozději v 14:00 v naší kabině !!