Ve vloženém kole mladší žáci opět stříleli ostrými, zvítězili 10:1 na Střekově

25. 9. 2009

Vážení  příznivci našeho žákovského fotbalu,

ve vloženém 13.kole okresní soutěži mladších žáků jsme nastoupili ve čtvrtek v polabském derby za nevlídného počasí na střekovském pažitu

Utkání předcházela řada zmatků domácích pořadatelů, které neprospěli samotnému utkání.

Hostující tým  měl opět vlažný úvod utkání a než se vaňovská obrana rozkoukala, tak už  jsme ve 4. minutě prohrávali 1:0

Naštěstí vzápětí zavelel ke zteči domácí branky kapitán Míra Zeman a z přímého kopu vyrovnal na 1:1. Do poločasu góly hostů přidali ještě „Hoňáro, Patras a Blesk“ a o poločasu jsme už vedli 4:1!

V druhém poločase hosté přeskupili mužstvo a postupně přidali domácím ještě 6 gólů.

Zejména v první půli byla vidět u hostů řada nepřesností a stále máme všichni co zlepšovat

TJ STŘEKOV   vs.   TJ VAŇOV    1 : 10    (1 : 4)

zahajovací sestava:                                                           VIDEO

Černý D. (31´-Kalina)

Maxa M., Krýsl, Maxa V., Šmejkal

Zeman J., Zeman M.,Šimurda

Poloprutský, Mihulka,Černý L.

střídali: Novotný, Štrympl

branky : Šimurda-2x, Zeman Míra-2x,Novotný-2x, Černý L., Černý D.,Zeman Jan, Štrympl

Zápas řídil před skromnou diváckou kulisou – po dohodě - hostující trenér pan Zeman.

(rozhodčí z OFS se opět nedostavil)

O víkendu následuje další mistrovské utkání , kdy ve Vaňově přivítáme nováčka z Tisé!

Zápas se koná v neděli 27.9. Výkop utkání je v 14:30 a sraz je v 13:30  v naší kabině!

Příští týden ve středu 30.9. doma sehrajeme odložené utkání s těžkým soupeřem TJ SVÁDOV. Výkop utkání je v 16:30 a sraz je v 15:45 v naší kabině!