Vítězná série mladších žáků pokračuje, tentokráte to odnesl Ravel

22. 10. 2009

Vážení  příznivci našeho žákovského fotbalu,

v předehrávce 8. kola soutěže mladších žáků jsme na domácím hřišti ve středu 21.10. přivítali tým Ravelu, který spolu s Neštěmicemi patří k výběrovým mužstvům v Ústí n.L.

Ve vyrovnaném utkání s řadou osobních soubojů a pohledných kombinací, jsme proti ambicióznímu týmu hostů podali bojovný výkon a díky lepšímu zakončení jsme o poločase vedli už o dva góly.

V druhé půli se projevila naše herní pauza, když hlavně díky počasí jsme téměř 3 týdny nesehráli žádný zápas a i tréninky byli značně omezené.

Hostující tým s lepším fyzickým potencionálem toho využil k souvislé nátlakové hře na naší polovině, z které nás vysvobodil až třetí gól střelecky disponovaného Denise.

V závěru utkání se hostům podařilo po chybě celé naší obrany snížit, přesto jsme  vitězství se štěstím uhájili a připsali si další 3 cenné bodíky do tabulky!

„K nejlepším hráčům dnes patřil Pepa v bráně - který nás podržel, střelec hattricku Denis a téměř bezchybný Vašek na stoperu, ostatní dnes bohužel nepředvedli to na co mají, ale v pondělí potrénujem a  příště to bude určitě zase o něco lepší !

„Děkujeme všem hráčům„ – za předvedený výkon a bojovnost celého týmu !!!

„Zdravíme maroda Ondru a přejeme brzký návrat do školy i na hřiště“.

TJ VAŇOV vs. FK Ravel Junior Ústí n/L.   3 : 1 ( 2 : 0 )

střelci:            15´-´25´- 52´  ……. Denis Černý-st.    /   55´….hosté

zahajovací sestava:                                                   FOTO

Kalina.

Maxa M., Maxa V., Mihulka, Krýsl

Zeman M., Doskočil, Šimurda

Černý D.-st., Poloprutský, Černý L.

střídající: Novotný, Štrympl, Šmejkal, Nauš, Zeman J.,Černý D.-ml.

Zápas řídil před početnou diváckou kulisou, rozhodčí z OFS!

Další-tentokrát „odložené“ utkání sehrajeme již v úterý 27.10. ve Skoroticích.

Plánovaný výkop je v 16:30 a sraz je nejpozději v 15:45 přímo na hřišti ve Skoroticích!

Poslední říjnový mistrák“sehrajeme v sobotu 31.10. na umělé trávě v Neštěmicích, proti místnímu B-týmu. Plánovaný výkop v 10:30 a sraz nejpozději v 9:45 před kabinami!