Vydřená remíza mladších žáků s Mojžířem

8. 9. 2009

Vážení  příznivci vaňovského fotbalu,

po letních prázdninách a úspěšném fotbalovém soustředění v Jílovém vstoupili do mistrovských zápasů sezóny 2009-2010 i naši mladší žáci.

V 1.kole okresní soutěže jsme nastoupili za nevlídného nedělního odpoledne na domácím hřišti v ústeckém derby proti mužstvu z Mojžíře.

Po úvodním seznámení s týmem soupeře, nás po hrubce hostující obrany , přivedl z bezprostřední blízkosti branky do vedení Honza Šimurda.

Hosté srovnali před poločasem ze samostatného nájezdu, když prošli středem hřiště jako nůž máslem.

Do kabin se šlo přes řadu šancí obou mužstev pouze za vyrovnaného stavu 1:1.

V úvodu druhého poločasu hosté přidali v útočné aktivitě a podařilo se jim po akci na levém křídle a následné kombinaci ve velkém vápně vsítit vedoucí gól.

Domácí hráči v závěru utkání zrychlili ve své kombinační hře po zemi a po řadě gólových šancích se nakonec podařilo vyrovnat pět minut před koncem Mírovi Zemanovi.

Přestože zejména někteří starší hráči mají ve svých výkonech stále rezervy a jejich tréninkový výpadek byl v utkání znát – tak pochvalu si zaslouží celý náš tým za bojovnost a maximální nasazení po celé utkání.

střídali: Šmejkal,Novotný,Kalina, Štrympl

Zápas řídil s přehledem před početnou diváckou kulisou p. Bím !

(Delegovaný rozhodčí z OFS se nedostavil!)

Další mistrovské utkání sehrají naši žáci již v úterý 8.9 v Neštěmicích !

Výkop utkání je v 16:00 h.

Sraz hráčů s rodiči je nejpozději v 15:30 h.  před vstupem do kabin v Neštěmicích.