Žáci doma smolně prohráli s Liběšicemi 3:4

Vážení příznivci vaňovského fotbalu,

k desátému mistrovskému utkání I.A třídy starších žáků jsme nastoupili v sobotu po obědě za velmi nepříznivých klimatických podmínek na domácím trávníku také proti nováčkovi této soutěže - týmu z Liběšic, který v dosavadním průběhu soutěže předvádí sympatické výkony.

Celé utkání sněžilo a teplota na nule se podepsala neblaze na výkonech hráčů obou týmů. Řada hráčů i když od rána chumelilo a byla velká zima, dorazila na zápas bez potřebného teplého vybavení a můžeme jen doufat, že se to neprojeví na jejich zdravotním stavu.

V prvním půli se soupeři navzájem oťukávali. Do vedení šli domácí po střele Šimurdy v 7´. Domácí obraně dělali po celé utkání největší problémy hráči č. 8 a 10, kteří byli rychlí a důrazní a často se dostávali k zakončení. V utkání se podíleli na většině gólech hostů.

V 42´ druhé půle po střele Novotného do břevna a následné dorážce Nedomou se podařilo domácím srovnat skóre na 2:2. Za pár minut provětrali naši nekompletní obranu opět útočníci soupeře a bylo to 2:3. Následně se domácí kapitán Zeman vysunul do útoku a pohlednou střelou srovnal na 3:3. Poté rozhodčí odpískal proti domácím nafilmovanou penaltu, ale spravedlivost asi ještě žije a tak hostující hráč kopnul balón metr vedle levé tyče branky. Vítězný gól vstřelili hosté po české uličce, když domácí hráči si neplnili opět obranné úkoly.

V utkání jsme nebyli určitě horším týmem, ale štěstí se k nám tentokrát obrátilo zády!

Hahn – Šimurda střídali: Novák, Řezníček, Lácha, Rubeš

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z KFS p.Kolátor.

Poslední letošní mistrovské utkání hrajeme v sobotu 3.11. v Chlumci u Ústí nad Labem.

Utkání má výkop v 11:00 hodin!

Odjezd nominovaných hráčů je v 9:45 h. od benzinky AGIP v centru Ústí n.L.!!!

Ostatní hráči mohou i s rodiči dorazit na 11:00 do Chlumce a povzbudit své spoluhráče!

Doprava nominovaných hráčů je zajištěna z místa srazu přislíbenými 4 osobními auty.

Po zápase a hygieně se společně přesuneme do Vaňova, kde od 13:30 hodin proběhne dokopná všech hráčů, kteří nastoupili v této sezóně za starší žáky. !!!

Účast většího počtu rodičů je samozřejmě vítána !!!!!