Žáci jsou mistři okresu a postupují do kraje!!!

Vážení příznivci vaňovského, mládežnického fotbalu,

v uplynulém týdnu sehráli naši žáci poslední mistrovská utkání této sezóny.Ve středu zvítězili v Mojžíři a v sobotu si s chutí zastříleli na domácím pažitu proti oslabenému týmu Střekova.

Ve středu jsme nastoupili v Mojžíři , který je na druhém místě naší tabulky a na jaře hraje velmi dobře. Naše zápasy s týmem Mojžíře i Libouchce mají vždy náboj, jsou vyrovnané a napínavé. O dělbě bodů se rozhoduje většinou až v dramatických koncovkách zápasů.

Takto tomu bylo i nyní, kdy bylo k vidění řada osobních soubojů i pohledných kombinací na obou stranách.Hosty podržel spolehlivě chytající gólman Kalina a v prvním poločase se tak na gól čekalo na obou stranách marně. V úvodu druhé půle hosté vstřelili gól po precizně zahraném signálu z rohu a druhý pojistný gól přidal deset minut před koncem Denis Černý.

TJ MOJŽÍŘ vs.  TJ VAŇOV  0:2 (0:0)

střelci:  Krýsl, Černý                                                      FOTO

zahajovací sestava:

Kalina

Pošík – Frank – Šimurda - Krýsl

Doskočil – Zeman – Nauš – Novotný

Štěrba-Černý

střídající: Šmejkal, Černý ml.,Holvek, Mikšovský, Hahn

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z OFS p.Tachecí.

…………………………………………………………………………………………………………....

V sobotu odpoledne jsme odehráli poslední mistrák této úspěšné sezóny.V polabském derby jsme nastoupili proti týmu Střekova, který dorazil k utkání pouze s devíti hráči a postupem času především fyzicky odpadl. Hosté vstřelili z nebezpečných brejků 3 góly po dlouhých nakopávaných balónech, jinak měli domácí celé utkání pevně v rukou a s přehledem zvítězili.

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z OFS .

……………………………………………………………………………………………………………

V neděli 17.6. se koná od 9:45 h. na hřišti ve Vaňově dokopná  starších žáků ! !

Výbor TJ blahopřeje týmu starších žáků – celkovému vítězi okresní soutěže ! ! !