Žáci mají ze dvojzápasu také 6 bodů jako muži

II.třída (2011-2012) starší žáci.

V uplynulém  týdnu sehráli naši starší žáci opět dvě mistrovská utkání.

Ve středu jsme nastoupili na domácím hřišti v polabském derby proti týmu TJ Střekov, jehož hráči hráli v uplynulém ročníku 1.A třídu a byli pro náš tým velkou neznámou.

Hosté dorazili pouze s osmi hráči a další dva nastoupili až ve 20´zápasu. V první půli byla hra domácích kostrbatá a zřejmě si mysleli, že když je hostů méně tak se porazí sami . Po hřišti více chodili než běhali. Ve druhém poločase, po důrazné domluvě trenérů v kabině, se domácí vrátili ke své kombinační a fyzicky náročné hře a nakonec s přehledem vysoko a zcela zaslouženě zvítězili.

TJ VAŇOV  vs. TJ Střekov 11:0 (2:0)

zahajovací sestava:                                                               FOTO

Černý 97 – Frank - Krýsl - Novotný - Šimurda

Doskočil – Černý 98 - Zeman J. – Černý 99 – Zíma - Poloprutský

střídající: Nauš , Šmejkal, Štěrba, Kalina, Holvek

střelci: Černý 97-3x , Zíma -2x, Doskočil -2x , Zeman-2x, Šimurda, Štěrba

Zápas řídil za pěkného počasí  rozhodčí z OFS  p.Zeman.

…………………………………………………………………………

V sobotu jsme odjížděli k odvetnému utkání do Libouchce, bez pěti hráčů základního kádru a tím šance našeho týmu na bodový výsledek proti staršímu a fyzicky vyspělejšímu týmu klesly téměř na minimum.V prvním poločase nás domácí svojí nátlakovou a kombinační hrou přikovali před naší branku a to, že jsme prohrávali o poločase pouze o gól, bylo překvapení asi pro všechny přihlížející. Do druhé půle jsme šli s tím, že již nemáme co ztratit a pokusíme se být nebezpeční z našich ojedinělých brejků. V rozmezí 42-44´ jsme domácím vstřelili dvě krásné branky a zbytek zápasu kluci „odjezdili po zadku„. Po závěrečném hvizdu rozhodčího tak z toho bylo nakonec senzační, ale za druhou půli asi i zasloužené vítězství!

ČSAD Libouchec  vs.  TJ VAŇOV  1-2 (1-0)

zahajovací sestava:                                                         FOTO

Kalina – Frank - Krýsl - Novotný - Šimurda

Doskočil – Černý 97 - Zeman J. – Černý 99 – Nauš - Holvek

střídající: Šmejkal, Štěrba

střelci:  Doskočil, Zeman

Zápas řídil za slunečného podzimního dopoledne delegovaný  rozhodčí z OFS.

V dalším týdnu nás opět čekají dvě mistrovská utkání!

Ve středu 28.9. (státní svátek) hrajeme v Mojžíři proti domácímu týmu  TJ MOJŽÍŘ!

Výkop utkání je již 9:00!   Sraz hráčů  je v 8:15 v Mojžíři!

………………………………………………………………………………………………….

V sobotu 1.10. zajíždíme k odvetnému utkání na Střekov!

Výkop utkání je 11:00!   Sraz hráčů je v 10:00 na hřišti Osady na Střekově (pod Hradem)!