Žáci opět vyhráli, doma porazili Neštěmice "B" 5:0

II.kolo – Okresní přebor  (2011-2012) starší žáci.

V prvním domácím zápase nové sezóny jsme přivítali na vylepšeném pažitu, za krásného letního počasí nevyzpytatelný a ambiciózní tým z Neštěmic.

V poslední době máme s tímto týmem úspěšnou sérii, ale respekt k soupeři tu stále určitě je.

Domácí nastoupili v nových žlutočervených dresech a na soupeře od začátku utkání vlétli s touhou vstřelit  co nejdříve branku a dokázat tak, kdo je na hřišti ve Vaňově pánem. V celém utkání se hrál bojovný a kombinační fotbal s řadou nepřesností a taktických chyb na obou stranách.Hra se pohybovala nejčastěji mezi velkými vápny a do zakončení se oba soupeři dostávali jen vyjímečně.

V prvním poločase domácí vsítili dvě branky po pravé straně, když nejdříve vzduchem  Aleš a  o chvíli později Lukáš střelou přes celou bránu, zaskočili gólmana soupeře.

V úvodu druhého poločasu domácí prostřídali brankáře. Pepa se posunul do branky a Denisna post středního útočníka. Celý poločas zde dělal hostům obrovské - zejména rychlostní problémy. Přesto, že byl často držen za ruku a i jinak faulován podařilo se mu vsítit 2 branky.

Pátý gól vstřelil po dorážce ze „standartky“- pohotový Jindra do zcela odkryté části branky.

V závěru utkání, kdy již pracovali emoce, obdržel Denis po dalším souboji se soupeřem, k úžasu většiny přihlížejících diváků, diskutabilní červenou kartu. Tento okamžik tak trochu zastínil jinak celkově optimistický průběh zápasu pro domácí tým.

TJ VAŇOV  vs. FK ČL Neštěmice ´´B´´ 5:0  (2:0)                                               FOTO

ČK: Černý Denis - 97

Zápas řídil za teplého počasí, delegovaný rozhodčí z OFS  p.Zeman.

…………………………………………………………………………

V dalším kole přivítáme ve Vaňově ve středu 14.9. ambiciózní tým ČSAD LIBOUCHEC !

Výkop utkání je v 17:00 !   Sraz všech hráčů  je v 16:00 v naší kabině !