Žáci opět zvítězili, tentokráte hokejovým výsledkem 8:4 přestříleli Chuderov!!!

II.třída (2011-2012) starší žáci.

O víkendu sehráli naši starší žáci poslední mistrovské  utkání  na domácím hřišti. Do Vaňova přijel pro nás ještě neokoukaný soupeř z Chuderova, který budil už před výkopem respekt některými svými výsledky, když  doma suverénně přehrál tým z  Neštěmic  i Libouchce!

V  prvním poločase měli domácí  více ze hry. První branka padla již ve 3´ kdy Černý D.-st. centroval z pravého křídla před branku a míč zapadl k překvapení všech až za záda soupeřova brankaře. Hosté hrozili z nebezpečných brejků a zejména jejich kapitán (hráč č.11), byl téměř k nezastavení a pět minut po našem úvodním gólu také on srovnal skóre.

Po vyrovnávacím gólu nastali velké chvíle pro domácího Martina Zímu, který se do soupeře zdravě zakousl a rozmezí 10-12´mu vsítil dvě důležité a pohledné branky!

Do konce prvního poločasu jsme přidali ještě jednu branku a to po střele Honzy Zemana.

V úvodu druhého poločasu se hra opticky vyrovnala a gólově natěšení diváci netrpělivě čekali, kdo z týmů si vytvoří další gólové šance.

V 40´ zarovnal svůj střelecký účet v utkání na hattrick Martin Zíma a chvíli na to si hosté po rohovém kopu dali díky špatnému odkopu vlastní gól.

Poté nastala černá pětiminutovka našeho týmu, který zcela vyhořel v obranné činnosti a kapitán hostů nám po samostatných akcích vsítil tři branky a stav byl rázem  6 : 4!!!

Tým uklidnil až v 65´ křížnou střelou do horní části branky Aleš Poloprutský a v poslední minutě zápasu podtrhl účet utkání Jindra Doskočil střelou na 8:4!!!

Konec dobrý, vše dobré, ale katastrofální pětiminutovka se již nesmí nikdy opakovat!!

střelci:  Zíma-3x, Černý 97, Zeman, Doskočil, Poloprutský, vlastní

Zápas řídil za chladného ač slunečného počasí delegovaný  rozhodčí z OFS p.Zeman.

…………………………………………………………………………

V neděli 23.10. jedeme k odvetě na hřiště II. týmu v tabulce, na umělku do NEŠTĚMIC!

Výkop utkání je již 9:00 !   Sraz všech hráčů v 08:10 před kabinami v Neštěmicích!