Žáci podruhé doma padli

Vážení příznivci vaňovského fotbalu,

v šestém kole 1.A třídy starších žáků, jsme nastoupili v souboji nováčků proti Velkému Šenovu, který má zatím velmi dobré výsledky a byl na průběžném třetím místě v tabulce.

Domácí nastoupili opět v oslabené sestavě, z různých důvodů se omluvilo celkem  pět hráčů.

Tým hostů byl složený z fotbalistů r. 1998 .Na první dojem byl znatelný rozdíl mezi naším  mladým týmem a soupeřem ve fyzické vyspělosti, síle a rychlosti u jednotlivých hráčů.

Domácí se snažili o svojí kombinační hru , ale na hranici velkého vápna již byli téměř neškodní a do koncovky se většinou ani nedostali. V první půli stojí za zmínku naše neproměněná penalta a ve druhé půli pár pohledným akcí na jeden dotek, které přinesli nejenom čestný gól v síti hostů, ale i opětovný potlesk přihlížejících diváků.

Hosté většinu zápasu míč nedrželi, ale pouze nakopávali míče na domácí branku, což obraně dělalo velké problémy a obdržené branky pramenily převážně z těchto akcí.

Utkání hráči odehráli na hranici svých možností, ale na staršího soupeře to nyní nestačilo !

střídali: Černý, Krejza, Hahn, Lácha, Rubeš

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z KFS p.Jiří Petráček.

Následující mistrovské utkání hrajeme v neděli 7.10. v Boleticích u Děčína, kde nám soupeřem bude  FC Jiskra Modrá (7)! Utkání má výkop v 14:30 h. !

Odjezd nominovaných hráčů je v 13:00 h. od benzinové stanice AGIP ! ! !