Žáci remizovali 3:3, ale bodík z Libouchce může mít ve finále i cenu zlata!

Vážení příznivci našeho žákovského fotbalu,

k 4. mistráku v okresní soutěži starších žáků jsme nastoupili za slunečného sobotního odpoledne v Libouchci, který se pohybuje ve středu tabulky a vždy na nás umí zahrát.

Od úvodního hvizdu rozhodčího se oba týmy snažily vnutit soupeři svůj herní systém. Hosté se snažili o kombinační celoplošnou hru a domácí spoléhali především na dlouhé nakopávané míče za obranu a díky svým fyzickým předpokladům hostům často zatápěli.

Úvodní gól padl v 11´, kdy Černý po samostatné akci zaskočil domácí obranu i gólmana 1:0.

Druhý gól přidal v 12´ Doskočil, když využil špatného vyhození domácího gólmana na 2:0.

Pro domácí, kteří do té doby tahali za delší provaz to byl pořádný šok, ale již po 5 minutách zcela osamocený útočník hostů přeloboval našeho gólmana a po dalších 5 minutách vsítili domácí vyrovnávající gól po rohu. Do kabin se tak šlo o půli za vyrovnaného stavu 2:2.

V druhém poločase měli domácí výrazně navrch a jejich vyspělí hráči přiváděli hostující obranu často do varu.Orazítkovali tyč a břevno, ale vsítit je jim podařil pouze gól v 50´ na 3:2

Už to vypadalo, že všechny body zůstanou v Libouchci, když se v 65´nadechl z posledních sil k sólu Denis Černý a střelou přes celou bránu se mu podařilo se štěstím vyrovnat!

Domácí byli dnes lepší, ale bodík z  Libouchce může mít ve finále i cenu zlata!

Štěrba-Zíma

střídající: Šmejkal, Nauš, Černý-ml.  ŽK: Doskočil, Štěrba, Černý-st. !!!

Zápas řídil za tropického vedra delegovaný rozhodčí z OFS pan Milan Košťál.

Následující mistrovské utkání  sehrajeme v sobotu 5.5. kdy  jedeme na Střekov !!!

Zápas má výkop v 11:00  a sraz je v 10:00 na hřišti TJ Střekov (Pod Hradem) !!!