Žáci rozstříleli poslední Svádov 7:1

15. 10. 2012

Vážení příznivci vaňovského fotbalu,

za slunečného podzimního odpoledne jsme nastoupili na domácím pažitu v polabském derby proti momentálně poslednímu týmu I.A třídy starších žáků -  mužstvu ze Svádova-Olšinek.

Domácí tým měl po celé utkání více ze hry. I přes řadu drobných chyb se mu dařily pohledné kombinace a svého soupeře k vážnému ohrožení domácí svatyně téměř nepouštěl.

V prvním poločase domácí vstřelili, z řady šancí, dvě branky Zemanem a Nedomou a poté již měli otěže zápasu pevně ve svých rukou.

V druhém poločasu dostali šanci si zahrát i hráči širšího kádru a díky dalším pohledným kombinacím a vstřeleným gólům, domácí fotbalisté potěšili své trenéry, rodiče a ostatní diváky, kteří na toto utkání dorazili v hojném počtu a vytvořili tak početnou diváckou kulisu.

V utkání jsme potvrdili roli favorita, ale zlepšený výkon je nutno potvrdit i v dalších utkáních!

TJ VAŇOV vs. TJ Svádov-Olšinky 7:1 (2:0)

střelci: Šimurda-2x, Zeman-2x, Nedoma, Doskočil, Nauš (1+1)

zahajovací sestava:                              FOTO           FOTO2

Kalina

Pošík – Frank – Zíma - Krýsl

Doskočil – Nedoma – Novotný – Nauš

Zeman – Šimurd

střídali: Černý,Řezníček, Lácha, Hahn, Rubeš, Krejza

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z KFS p.Zíma.

…………………………

Následující mistrovské utkání hrajeme v neděli 21.10. v Libochovicích, soupeřem nám bude loňský vítěz I.A třídy 2011 - 12 FK Libochovice ! Utkání má výkop v 10:30 h.!

Odjezd nominovaných hráčů je v 8:30 h. od benzinky AGIP v centru Ústí n.L. ! !

Doprava hráčů je zajištěna z místa srazu předem přislíbenými 4 osobními auty.