Žáci se vezou na vítězné vlně

10. 10. 2011

II.třída (2011-2012) starší žáci.

O víkendu sehráli naši starší žáci odvetné utkání s Mojžířem, tentokrát na domácím pažitu.

V  prvním poločase měli hosté většinou více ze hry. Domácí měli štěstí, že hosté ze svých nebezpečných útoků nevstřelili jeden nebo i více branek. Postupem času se domácí vymanili ze sevření většinou fyzicky vyspělejších a starších hráčů soupeře a hra se pomalu vyrovnala.

Většina akcí na obou stranách končila převážně před velkým vápnem soupeře a k přímému

ohrožení branky se tak útočící hráči dostávali jen sporadicky.

23´domácí útočili po pravé straně a centrovaný míč si domácí obránce nechtěně srazil rukou tak, že tím změnil zcela evidentně směr dráhy míče a tak se pískala penalta.

K exekuci se postavil, tak jak bývá poslední dobou zvykem, Honza Zeman a s přehledem zavěsil (1:0)!

Do kabin o poločase jsme šli s jednobrankovým vedením, ale spokojenost s herním projevem rozhodně nepanovala, jelikož dost hráčů nebojovalo a ani nehrálo dle svých možností!

Úvod druhého poločasu patřil opět hostům a vyrovnání viselo ve vzduchu. Domácí se naštěstí zakrátko nadechli k usilovnému kombinačnímu náporu a více šancí bylo rázem před soupeřovou svatyní.

Ve 40´se po rohu a závaru před brankou hostí nejlépe orientoval Honza Šimurda a prostřelil vše co mu stálo v cestě a vsítil tak dost důležitý druhý gól .

Poslední gól zápasu přidal po několika šancích Martin Zíma, který příkladně zapresoval obránce soupeře v rohu hřiště a zatáhl míč až před branku, kde se mu podařilo poslat  míč do sítě.

Nakonec to bylo vítězství zasloužené, ale hrubé chyby při obranné činnosti by se nám příště nemusely vyplatit. Na trénincích v týdnu musíme všichni zapracovat na jejich odstranění!

střelci: Zeman, Šimurda, Zíma

Zápas řídil o chladné a sychravé, již podzimní sobotě delegovaný rozhodčí z OFS p.Zeman.