Žáci splnili proti Petrovicím roli favorita.

14. 9. 2009

Vážení  příznivci žákovského fotbalu,

v 3.kole okresní soutěže mladších žáků jsme ve Vaňově přivítali mužstvo Petrovic, které v uplynulé sezóně patřilo k týmům okupující spodní patra mistrovské tabulky.

Domácí tým  měl po celé utkání výraznou převahu, kterou od úvodních minut  vyjádřil i gólově. Přesto, že hra domácích nebyla často kombinační a hráči zejména v první půli neplnili taktické pokyny svých trenérů, tak skóre neustále narůstalo.

Mnoho vyložených šancí zůstalo nevyužito, díky zbrklému a nepřesnému zakončení.

FOTO

TJ VAŇOV vs. HRANIČÁŘ PETROVICE 13 : 0 ( 4 : 0 )

sestava

Černý D. (31´-Kalina)

Maxa M., Pošík, Maxa V.

Zeman J.,Mihulka, Zeman M.,Šimurda

Poloprutský, Černý L., Černý D.-ml.

střídali: Doskočil,Novotný, Nauš,Šmejkal

branky: Mihulka-3x,Zeman M.-2x, Černý 97-3x,Šimurda-2x, Zeman Jan,Černý 98, Černý L.

Zápas řídil před spokojeným domácím publikem rozhodčí z OFS – p.Tachecí !

Další mistrovské utkání sehrají naši žáci již tuto středu 17.9. , kdy na domácím hřišti ve Vaňově přivítáme silné mužstvo TJ SVÁDOV.

Výkop utkání je v 16:30 a sraz hráčů je v 15:45 v naší kabině!

(BUS 15 :19 z města !!!)

O víkendu se koná další mistrovské utkání , které sehrajeme v stále  se lepšících Dubicích.