Žáci uhráli cenný bod s lídrem soutěže!!!

Vážení příznivci vaňovského fotbalu,

po třech odehraných kolech v  I.A třídě starších žáků sbíráme postupně cenné zkušenosti a podařilo se nám také již získat 6 bodíků do tabulky, když nás přehráli zatím pouze Lovosice.

V 4.kole této soutěže jsme přivítali na domácím pažitu vedoucí tým tabulky z Neštěmic.

Domácí tým nastoupil díky zdravotním problémům u  hráčů v nekompletní sestavě a bylo to po celé utkání znát. Hosté měli především v prvním poločase více ze hry. Byli rychlejší, důraznější v osobních soubojích a také měli více střeleckých pokusů na domácí svatyni.

V prvním poločase stojí za zmínku u domácího týmu zejména šance Nauše a Doskočila, ale oba je v rozhodující okamžik zradila koncovka. Kvalitní výkon podal domácí  gólman Kalina.

Ve druhém poločase se postupně hra  na hřišti vyrovnala a čekalo se kdo dá konečně první gól,kterého se nakonec nikdo nedočkal a tak zápas skončil  asi spravedlivou remízou!

Zlepšená hra v druhé půli a bojovnost přinesla nakonec další cenný bodík do tabulky!

TJ VAŇOV vs. FK ČL Neštěmice “B“ 0:0

zahajovací sestava:

Kalina                                                                                FOTO

Zeman – Frank – Krýsl - Zíma

Doskočil – Nedoma – Novotný – Šimurda

Nauš – Štěrba

střídali: Černý, Lácha, Hahn

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z KFS p.Hovorka.

………………………………………

Následující mistrovské utkání  hrajeme v neděli 23.9. ve Štětí, kdy soupeřem nám bude místní SK Mondi Štětí (8)! Utkání má výkop v 10:00 h.!

Sraz nominovaných hráčů je v 7:45 h. u benzinové stanici AGIP v centru Ústí n.L. ! ! !

Odvoz hráčů je zajištěn přislíbenými 4 osobními auty. Náklady spojené s cestou  budou částečně hrazeny TJ, která uhradí pouze na uvedená auta - příspěvek na PHM.

…………………………………………

??? KDE HRAJEME ???

(Městský stadión - SK Mondi Štětí…………………Čs. Armády 51, 41108  Štětí)

GPS : 50°26'50.114"N, 14°22'38.355"E

Trasa cesty: (Ústí n.L.- Lovosice - (D8) – Roudnice - Štětí)…. cca 60 km (1:05 hod.)