Žáci vyhráli a opět s nulou!!!

X.kolo – II.třída (2010-2011) mladší žáci

Domácí, z části nadstandardně fyzicky vyspělí tým, splnil naše očekávání a po celé utkání se snažil všemožně o důstojný výsledek. To se mu nakonec díky bojovnosti a částečně i štěstí nakonec podařilo.

Hosté sice odehráli 55 minut na soupeřově půli, ale díky přehuštěné obraně a mnohdy zbytečně složitým kombinacím a tragické koncovce tentokrát vsítili menší počet gólů než je u nich obvykle zvykem.

Vadilo nám i místní drnovité hřiště se značným převýšením a zima v kabině hostí!

TJ DUBICE  vs. TJ VAŇOV  0:8 (0:4)

zahajovací sestava:                                                              FOTO

Kalina – Pošík –Šimurda – Doskočil - Zeman M.– Maxa –Zíma - Zeman J.

střídající: Černý D., Krýsl, Černý L.,Štrympl, Nauš, Novotný

branky : Zeman M.-3x, Zeman J.-2x, Šimurda, Nauš, vlastní

Zápas řídil za chladného ač slunečného počasí rozhodčí z OFS  p.Zeman.

Poslední letošní mistrovské utkání se koná v neděli 7.11. kdy v polabském derby přivítáme tým z pravé poloviny řeky Labe….. TJ STŘEKOV. Výkop: 12:00 (sraz 11:00 v naší kabině).

PO UKONČENÍ UTKÁNÍ SE KONÁ DOKOPNÁ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V MÍSTNÍM BUFETU.

(Účast všech hráčů a zástupců jejich rodičů je nutná)