Jdi na obsah Jdi na menu
 


ST. ŽÁCI: Proti favoritovi jsme nezabojovali

Proti favoritovi jsme nezabojovali

TJ Vaňov - FK Proboštov 0:9 (0:5)

 

         První jarní kolo nás čekal jednoznačně nejlepší tým soutěže

FK Proboštov, se kterým jsme se naposledy utkali v březnu na turnaji v Krupce a jednoznačně prohráli.

         Instrukce do zápasu byli naprosto jasné. Chtěli jsme hrát v bloku s vyplněným středem pole a dát v osobních soubojích soupeři na vědomí, kdo je domácí. Bohužel naprostý opak byl pravdou, soupeř nás převyšoval ve všech činnostech a většina našeho týmu až na pár výjimek nejevila zájem o hru. Náš přístup ke hře se výrazně nezlepšil ani v 2. poločasu, a tak můžeme být rádi, že jsme nedostali dvouciferný příděl gólů. A ani to, že Žedlík  nastoupil k zápasu se zraněným kotníkem a ve 38. min. musel odstoupit ze hry a my hráli pouze v deseti, není důvodem k bezkrevnému hernímu výkonu týmu.

         Velkou kaňkou na utkání bylo zákeřné chování hostujících hráčů, kteří naprosto bezdůvodně po ztrátě míče faulovali naše hráče. Bohužel to nebyla naše první zkušenost s jejich záludností a je otázkou zda tým z jiného okresu s takovým to chováním má v této soutěži vůbec startovat!

 

 

 

sestava:                                P. Traista

 

J. Vacata   V.Budka    M. Novák  J. Souček ml.

 

L. M. Berger       L. Stehlík            D. Mendlová      M. Novotný

 

M. Majtínek        J. Žejdlík ml.