02.11.2019 TJ Vaňov - TJ Chlumec 2:2, PK 5:4 (1:1)

8. 11. 2019

Bereme další dva body!!

Dnešní zápas začal pro nás výborně, když nás ve 12. minutě poslal do vedení Venda Novotný. Bohužel jsme nedokázali za 6 minut ubránit hostujícího záložníka, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a bylo vyrovnáno. Zbytek poločasu nabídl pro nás hodně šancí, bohužel jsme nedokázali přesněji zamířit a když už ano, hosty podržel golman.

Do druhého poločasu vstoupil dlouho zraněný Míra Zeman a hned v 58 minutě dokázal svoje sólo podél čáry zakončit nádherným obstřelem gólmana a podruhé jsme šli do vedení. Od 70. minuty nás soupeř zatlačil na vlastní polovinu a v 78. minutě vyrovnal - 2:2. Pošesté jsme šli do penalt a konečně se nikdo z našich střelců nemýlil. Při poslední penaltě Chlumce vytáhl náš Honza Kalina skvělý zákrok a díky němu bereme dva body!

Velmi důležitý zápas sehrajeme příští sobotu, když cestujeme do Děčína na zápas s místním Unionem, který nám dýchá s 10ti body na záda.
Děkujeme všem fanouškům, co dnes v nelidský čas a počasí nám dorazili zafandit.