05.10.2019 TJ Vaňov - TJ Sokol Unčín 1:1, PK 2:3 (1:1)

11. 10. 2019

V sobotu jsme hostili soupeře z Unčína. V anglickém počasí jsme opět zaspali začátek a ve 4. minutě jsme už prohrávali, když hostující záložník úplně sám ve vápně proměnil svůj sólo průnik. Hned o pět minut později po špatném odkopu Unčín nastřelil tyč. Od 10. minuty se hra postupně vyrovnávala a začali jsme vystrkovat růžky, zejména z rychlých protiútoků. Po jednom takovém dorazil míč do hostující branky Rajtora a bylo vyrovnáno na 1:1. Zbytek poločasu se odehrával od vápna k vápnu, byl plný ostrých zákroků a spíše to byl boj, než něco co připomínalo fotbal. Jak je u nás zvykem, své šance jsme nevyužili a šlo se do kabin za stavu 1:1.

Druhý poločas byl ve stejném stylu jako první, hrálo se od vápna k vápnu, plný soubojů a nepřesností. Od 60. minuty nás Unčín zatlačil na naší půlku a hrozil zejména ze standartek. Po jedné takové hosti nastřelují dokonce břevno. Naše jediná, zato stoprocentní šance přišla asi 10 minut před koncem, ale bohužel v rozhodujícím okamžiku Šimurdovi míč skočil a místo gólů rozehrával gólman hostí od branky. V posledních deseti minutách se přiostřilo , padalo hodně karet a po zbytečné druhé žluté kartě musel do sprch v 82. minutě Končel. Jak už začíná být zvykem, na penalty jsme opět prohráli a bereme bod za remízu. Nutno říct, že za druhý poločas by si soupeř zasloužil 3 body.

Další zápas odehrajeme v neděli v Roudnici proti silnému Bezděkovu od 16h. Vemte pláštěnky a přijďte nás podpořit!!