07.03.2020 TJ Vaňov - MSK Benešov n.P. 3:0 (3:0)

Ulman                        Končel                                         Pollach                                Kremr

Lédl                           Zeman M.                                    Ištok                                    Cigánek

Zeman J.                                     Novotný

Střídali:  Fajt

Střelci: Ištok, Pollach, Zeman J.

Vstup do jarní části sezóny nám vyšel na jedničku a ve veledůležitém zápase porážíme Benešov 3:0. Velkou zásluhu na vítězství má trojice slepených gólů v prvním poločase. V rozmezí 20ti minut jsme se zásluhou hlavičky Ištoka, dorážky Pollacha a bojovnosti J. Zemana dostali do třígólového vedení. Bohužel jsme nedokázali přidat další gól a po konečném hvizdu na výsledkové tabuli svítilo skóre 3:0 pro domácí.

Další zápas nás čeká v sobotu 14.3. od 11:00 na horké půdě v Mojžíři.