15.06.2019 TJ Vaňov - MSK Trmice B 2:1 (0:0)

Ulman                              Růžička                              Caninec                    Barnat

Rytíř J.                             Rytíř L.                               Zeman M.                 Koev

Šimurda                              Zeman J.

Střídali: Štěrba, Sýkora, Budka, Doskočil, Sloboda, Berger, Suchý

Střelci: Zeman M., Koev

Včera jsme odehráli poslední domácí zápas, když jsme hostili našeho největšího pronásledovatele MSK Trmice. Zápas, ve kterém už o nic nešlo, se přeci jen neobešel bez emocí.
Hosti přicestovali v plné sestavě a už od začátku byli aktivnějším mužstvem na place. Můžeme poděkovat Kálovi, který nás neskutečně podržel a hlavně díky jeho výkonu se šlo do kabin za stavu 0:0. Od začátku druhého poločasu se zápas vyvíjel úplně stejně a první gól zápasu padl do naší sítě. Centr ze strany až na zadní tyč, kde hostující záložník vystřelil a poslal hosty do vedení. Paradoxně to hostům spíše ublížilo, jelikož přestali hrát a během následujících 20ti minut jsme přebrali iniciativu. Po dlouhém výkopu Kaliny se k míči dostal Šimurda, který dokázal projít přes dva hráče nabídl vyrovnání M. Zemanů, který se nemýlil - 1:1. Pote soupeř opět začal hrát, měl spoustu příležitostí strhnout vedení opět na svoji stranu. Bohužel se potvrdilo pravidlo nedáš- dostaneš a v 81. minutě propálil vše co mu stálo v cestě Patrik Koev a nečekaně nás poslal do vedení 2:1! Kromě jednoho přímého kopu se soupeř už k ohrožení naší svatyně nedostal a závěrečný hvizd odstartoval oslavy postupu do 1. B třídy. Podruhé v sezoně porážíme našeho největšího pronásledovatele, ačkoli byl v obou zápasech herně lepší. Bohužel kromě svého fotbalového umění se Trmice prezentují i věcmi, které na hřiště nepatří počínaje neustálým nadáváním soupeřům a konče fyzickým napadáním rozhodčích. Smutné, že rozhodčí jsou k tomuto chování benevolentní a neustále to stejným jedincům prochází.
Děkujeme mockrát všem fanouškům a funkcionářům klubu, kteří nám věřili a dohnali nás k postupu!