17.11.2018 MSK Trmice B - TJ Vaňov 1:2 (0:1)

Ulman                             Růžička                                   Caninec                                Sýkora

Barnat                             Novotný                                   Zeman M.                            Kulovaný

Zeman J.                                  Kodat

Střídali: Černý, Sládek, Rytíř L.

Střelci: Zeman J., Zeman M.

Poslední zápas podzimu jsme cestovali do Trmic na jejich letiště...

Vlivem zranění a pracovních povinností jsme cestovali s myšlenkou, že bod z Trmic bude mít cenu zlata. Jak je poslední půlrok známo, domácí si ,,otočili" ,,A" tým s béčkem a na nás vyběhla kompletní sestava áčka.
První poločas jsme začali s taktikou betonu z Prešova, ale domácí ofenzíva si lámala na betonu zuby. Když už situace hořela, tak nás podržel nás útočník Paťa Koev, který musel nastoupit v bráně. První facka pro domácí přišla ve 13. minutě, kdy se do míče opřel Honzík Zeman a životní střelou do šibenice nás poslal do vedení. Do poločasu jsme neinkasovali a do kabin se šlo po velmi bojovném výkonu za stavu 0:1 pro nás.
Od začátku druhého poločasu jsme se dostávali čím dál víc pod tlak a domácí nás zavřeli na naší půlce. V 55. minutě se nedohodla naše obrana a k odraženému balónu se dostal domácí kanonýr Gree a bylo vyrovnáno - 1:1. Naše návštěva kolotoče v Trmicích eskalovala v 65. minutě, kdy po druhé žluté šel předčasné do sprch Láďa Caninec. Domácí tým během 20ti minut dokázal spálit nemožné a jak ve fotbale platí pravidlo nedáš-dostaneš, tak ledová sprcha přišla v 78. minutě. Novotného roh se dostal až na penaltu, kde stál úplně sám Míra Zeman a ten propálil vše co mu stálo v cestě - 2:1. Pro domácí přišla další ledová sprcha v 82. minutě, kdy byl vyloučen také po druhé žluté kartě Gree. Po dalším spálení asi 5ti tutovek jsme nakonec s odřenou prdelí uhráli 3 body.
Co říct, upřímně to byla asi jediná výhra, kterou jsme si nezasloužili, ale zase po smůle v Mojžíři a psychu v Chuderově se to štěstí k nám konečně přiklonilo. Díky všem za 150% bojovnosti až za hranicí možností a hodně důležitém výkonu Patrika Koeva v bráně. Zůstáváme po podzimu první o 3 body před Petrovicemi a o 5 bodů, před Chuderovem. V týdnu ještě sesmolíme článek o podrobnějších statistikách podzimu...